BLOG …

Gdzie znajdą zastosowanie torebki foliowe z fałdą denną?

Gdzie znajdą zastosowanie torebki foliowe z fałdą denną?

Torebki foliowe z fałdą denną to praktyczne rozwiązanie wykorzystywane w różnych branżach. Ich unikalna konstrukcja, która zapewnia dodatkową przestrzeń na dnie, czyni je idealnymi do przechowywania i transportu różnorodnych produktów. Dzięki swojej funkcjonalności i wszechstronności znalazły szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia codziennego i przemysłowego. Poniżej przedstawiamy przykłady obszarów, gdzie te torebki są niezastąpione. Torebki z fałda boczną i denną oferuje firma Pro-Masz-Pak. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

czytaj dalej…
Zalety stosowania woreczków foliowych

Zalety stosowania woreczków foliowych

Większość produktów oferowanych klientom musi zostać umieszczona w odpowiednich opakowaniach. Pozwoli to na zabezpieczenie wyrobu przed wpływem czynników zewnętrznych – wilgocią, zanieczyszczeniami czy uszkodzeniami mechanicznymi – a jednocześnie da możliwość odmierzenia jego właściwej ilości. Dzięki właściwemu pakowaniu wytwórca może też wyeksponować swój przekaz marketingowy, w tym np. nazwę, logo czy hasło reklamowe, a ponadto uatrakcyjnić konkretny produkt dzięki efektownym zdobieniom. W grę wchodzi również przekazanie użytkownikom istotnych informacji o przeznaczeniu, składzie oraz zasadach stosowania. Najbardziej uniwersalnym, a zarazem oferującym ogromne możliwości dopasowania do konkretnych potrzeb sposobem pakowania jest stosowanie opakowań foliowych w postaci wszelkiego rodzaju woreczków lub torebek. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.

czytaj dalej…
Kiedy postawić na opakowania z euro zawieszką?

Kiedy postawić na opakowania z euro zawieszką?

Opakowania są stosowane z wielu rozmaitych powodów. W grę wchodzi zwykle nie tylko odmierzenie właściwej ilości produktu oraz ochrona przed uszkodzeniem i wpływem czynników zewnętrznych m.in. zabrudzeniami czy zgnieceniem, ale także zamieszczenie odpowiedniego przekazu marketingowego, a przez to uatrakcyjnienie wyrobu dla nabywcy. Równie istotne okaże się przekazanie istotnych informacji o składzie, sposobach wykorzystania czy dostępnych akcesoriach. Warto jednak pamiętać, że opakowania wykonane z różnych typów tworzywa sztucznego – folii z polipropylenu orientowanego lub nieorientowanego, polietylenu, a także politereftalanu etylenu – będą też przydatne, jeżeli chodzi o wyeksponowanie zawartości oraz usprawnienie sprzedaży. Rezultat ten można osiągnąć za sprawą stosowania euro zawieszek. Przekonajmy się, czym one są i sprawdźmy, kiedy warto ich używać.

czytaj dalej…
Co można przechowywać w opakowaniach foliowych?

Co można przechowywać w opakowaniach foliowych?

Oferowanie klientom wytwarzanych produktów w większości przypadków wymaga zastosowania odpowiedniego zabezpieczenia w postaci opakowania, które pozwoli – w zależności od rodzaju wyrobu – na odmierzenie jego właściwej ilości, zamieszczenie potrzebnych informacji o przeznaczeniu, składzie czy kwestiach związanych z użytkowaniem, a także na dobre zabezpieczenie przed kontaktem z czynnikami zewnętrznymi. W tym przypadku w grę wchodzą zwykle wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia albo substancje i mikroorganizmy mogące doprowadzić do zniszczenia zawartości np. rozwoju grzybów pleśniowych. Sposobem sprawdzającym się w tym obszarze najlepiej są różnego typu opakowania foliowe. Przekonajmy się, co można w nich umieszczać i sprawdźmy, z czego się je wytwarza.

czytaj dalej…
Jakie są rodzaje folii do pakowania?

Jakie są rodzaje folii do pakowania?

Folie do pakowania towarzyszą nam na co dzień, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Wykorzystywane są zarówno w przemyśle, jak i w domach, gdzie służą do przechowywania żywności czy ochrony przed kurzem. W zależności od potrzeb stosuje się różne rodzaje folii, które mają swoje unikalne właściwości i zastosowania.

czytaj dalej…
Gdzie kupić nietypowe opakowania na potrzeby firmy?

Gdzie kupić nietypowe opakowania na potrzeby firmy?

Opakowanie zachęca do zakupu, przykuwając uwagę. Pełni jeszcze inną ważną rolę, chroni produkt przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Musi być zawsze dopasowane do towaru. Jeśli chodzi o produkty spożywcze i mięsne, to stosowane są folie termozgrzewalne, natomiast w artykułach przemysłowych, opakowania z tworzyw sztucznych.

czytaj dalej…

tel/fax: +48 67 282-03-04 od 8-15,

+48 781 611 601, +48 605 467 365

Zapisz się do newsletter